Współpraca

Firma LONZA – NATA od kilku lat systematycznie rozwija z sukcesem, drugą odnogę swojej działalności, jaką jest świadczenie dla Firm zewnętrznych, kompleksowej usługi nalewu do opakowań PET. W strukturach Firmy funkcjonuje dział R&D, który jest w stanie wesprzeć naszych Klientów w tworzeniu najbardziej innowacyjnych koncepcji napojowych. W naszej Grupie posiadamy również Spółkę, która zaprojektuje nowoczesną i ergonomiczną butelkę PET oraz wykona formy rozdmuchowe do jej produkcji. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości a Zakład posiada wdrożony system ISO 22000.

Jesteśmy w stanie wyprodukować dla naszych Klientów:

  1. wody niegazowane i gazowane,
  2. napoje niegazowane i gazowane z zawartością soku do 20%,
  3. napoje niegazowane typu Ice Tea,
  4. różnego typu „napoje funkcjonalne”


Do dziś zaufali nam między innymi: OSHEE Polska Sp. z o.o.; Magic Drinks Sp,. z o.o.; Fruit Ocean Sp. z o. o.; Nutrifarm Sp. z o.o.; Alima Gerber S.A.; Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.; Herbapol Lublin S.A.; FoodCare Sp. z o.o.; Polomarket Sp. z o.o.; SCA PR Polska Sp. z o.o.; Leader Price Polska Sp. z o.o.; Jeronimo Martins Polska S.A., Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.

Drodzy, potencjalni Klienci, warto pamiętać, chcąc rozszerzyć portfolio swoich produktów o napoje, nie trzeba budować rozlewni.
Wystarczy zgłosić się do nas. My zrobimy całą resztę…